Oferujemy Państwu sprzedaż komputerów stacjonarnych, Laptopów, laptopów używanych, Tabletów, części komputerowych, doradztwo przy wyborze, oraz serwis. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi doradzimy Państwu w każdej sprawie związanej z komputerami. Zapraszamy Osobiście do siedziby firmy lub kontakt telefoniczny pod numerem 32 214 61 81

Prowadzimy pełny zakres napraw – zarówno uszkodzeń sprzętowych (do poziomu pojedynczych podzespołów elektronicznych, włącznie z wymianą i reballingiem układów BGA), jak i programowych (wgrywanie firmware/ROM/BIOS, instalacja oprogramowania, przywracanie funkcjonalności i optymalizacja systemów operacyjnych). Wykonujemy naprawy sprzętu po zalaniu i upadku oraz z wypaleniami elementów i laminatu PCB.

Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z dysków twardych HDD i SSD oraz nośników wymiennych. Jeśli Twój dysk lub pendrive nie jest rozpoznawany przez komputer, przypadkowo skasowałeś pliki, sformatowałeś lub usunąłeś partycje albo dysk spadł, został uderzony czy zalany. Służymy wsparciem i pomocą w zakresie doboru (specyfikacji) sprzętu komputerowego i sieciowego do potrzeb Klienta.

Modernizacja komputerów, laptopów i notebooków

Wymiana podzespołów w sprawnym sprzęcie realizowana jest wyłącznie po przeprowadzeniu weryfikacji jego funkcjonowania w oryginalnej konfiguracji. Służymy pomocą przy wyborze najlepszych podzespołów spełniających założenia i oczekiwania Klienta, jednocześnie mając na względzie maksymalizację wydajności i niezawodność sprzętu. Po wykonaniu modernizacji przeprowadzamy kompleksowy test, weryfikujący pracę komputera z nowymi komponentami tak, by mieć pewność, że oddajemy Klientowi sprzęt w pełni funkcjonalny i zgodny z jego oczekiwaniami.