ORION Światłowody

Kawiarenka, radiówka, światłowód.

Jesteśmy firmą istniejącą od 2001 roku. początkowo jako sklep komputerowy oraz kawiarenka internetowa. Idąc w stronę oczekiwań naszych klientów rozpoczęliśmy budowę sieci radiowej aby dostarczyć Internet bezpośrednio do domów. Dzięki wykwalifikowanemu zapleczu, bardzo ambitnym i zaangażowanym pracownikom oraz dużej wiedzy sieć rozrasta się coraz szybciej, obejmując swoim zasięgiem coraz więcej miejscowości. Początkiem roku 2016 rozpoczęliśmy pracę nad siecią światłowodową. Oferujemy Państwu również pomoc przy zakupie komputerów, laptopów, tabletów oraz prowadzimy serwis sprzętu elektronicznego. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do naprawy urządzeń elektronicznych.

3 w 1 to lepiej niż 3 * 1

Internet, telewizja, telefon

Obserwując naszych klientów i słuchając ich potrzeb, w 2021 roku podjęliśmy decyzję o stworzeniu kompleksowej oferty dla naszych abonentów.

W 2021 roku uruchomiliśmy własną platformę telewizyjną. Staliśmy się bardziej konkurencyjni i niezależni od dostawców zewnętrznych. Od teraz to nasi klienci decydują co chcą oglądać w swoich SMART TV, a my staramy się sprostać ich oczekiwaniom. W przeciwieństwie do operatorów telewizyjnych, którzy oferują nawet 300 kanałów w pakiecie, my skupiliśmy się na stworzeniu oferty przejrzystej i dopasowanej do oczekiwań, a zarazem konkurencyjnej cenowo. Po co płacić za programy, których i tak się nie ogląda.

W 2022 roku rozpoczęliśmy także prace nad wdrożeniem telefonii komórkowej. Od teraz będziemy mogli zaproponować każdemu zainteresowanemu kompleksową ofertę INTERNET, TELEWIZJA, TELEFON. Jesteśmy pierwszym małym operatorem w naszej okolicy, który posiada wszystkie 3 usługi w swojej ofercie i do tego działające na własnej platformie.

Orion w oczach klientów wg opinii @google

Działamy i pracujemy tak, aby każdy
z klientów był zadowolony
i uśmiechnięty

Korzystam już prawie 2 lata i jestem bardzo zadowolony. Łącze działa stabilnie i bezproblemowo. Parametry dynamiczne (ping, jitter…) także bardzo dobre, nie tylko prędkość połączenia ma znaczenie :) Przez okres 2 lat zdarzyły się może 2 awarie (co jest liczbą bardzo mała w porównaniu do innych operatorów), które zostały bardzo szybko naprawione. Kontakt i obsługa techniczna na najwyższym poziomie. Rozmawiasz z osobą, która ma pojecie o tym co robi, a nie z przypadkową osobą z łapanki, która rozmawia z Tobą korzystając ze skryptu, który nie obejmuje nic bardziej zaawansowanego, niż ewentualny restart routera :)

Zdecydowanie polecam.

"Wszystko działa bez zarzutu, dobry kontakt i informacja techniczna. Profesjonalizm oraz terminowość w instalacji światłowodowej."

"Polecam ich każdemu. Internet mam grubo ponad 3 lata. Działa stabilnie, przez ten czas była może jedna godzinna przerwa. Pracuję z domu dlatego stabilny internet to dla mnie bardzo ważna sprawa."

" Zdecydowanie najlepsze rozwiązanie usługi interne-towe dla mieszkańców miasta Czechowic i okoli-cach! Bardzo polecam współpracę z firmy Orion! Teraz jest też pakiet TV"

"Usługa niezawodna, ceny rozsądne."

"Obsługa w firmie profesjonalna i na bardzo wysokim poziomie a sam internet petarda."

"Witam jesteśmy już na usługach światłowodu kilka lat korzystamy również z telewizji i jesteśmy bardzo zadowoleni z firmą nie mamy żadnych problemów. Wszystko działa bez zarzu-tów bardzo miła obsługa klienta polecam w100%"